3 روش افزایش حجم فایل آپلود به حداکثر سایز خود در وردپرس چیست ؟

3 روش افزایش حجم فایل آپلود به حداکثر سایز خود در وردپرس چیست؟

در این مقاله با یکی دیگر از نکات و ترفند های وردپرس همراه شما هستیم و قصد داریم ۳ روش افزایش حجم فایل آپلود به حداکثر سایز خود در وردپرس را به شما آموزش دهیم پس تا پایان همراه ما باشید.

بسته به پکیجی که انتخاب می کنید و همچنین بسته به شرکت هاستینگی که برای وب سایت خود گزینش می کنید، هر یک از شما محدودیت فایل آپلود وردپرس در صفحه رسانه ای آپلودها را در وردپرس خواهید دید. برای بعضی از آن ها کمتر از ۲MB است که به وضوح اندازه کافی برای فایل های رسانه ای مانند (صوتی / تصویری) نیست. بسیاری از تصاویر زیر ۲MB هستند، بنابراین این مقدار حجم فقط برای عکس ها خوب است. در این مقاله، ما شما را راهنمایی می کنیم تا بدانید چگونه می توان حجم فایل آپلود وردپرس را به حداکثر سایز خود در وردپرس افزایش داد؟
البته توجه داشته باشید: توجه: این یک آموزش سطح متوسط است. ممکن است با برخی از هاست های مشترک کار نکند که در این صورت شما مجبور خواهید بود از ارائه دهنده خدمات هاستینگ خود برای پشتیبانی سوال کنید.

۳ روش افزایش حجم فایل آپلود به حداکثر سایز خود در وردپرس عبارت اندز:

۱- فایل function قالب وردپرس

از مواردی که وجود دارد می توان گفت: فقط با اضافه کردن کد زیر در فایل function قالب ورددپرس، شما می توانید اندازه آپلود را افزایش دهید.

۲- ایجاد یا ویرایش یک فایل php.ini

در اغلب موارد اگر شما در یک هاست مشترک باشید، شما حتی یک فایل php.ini را در دایرکتوری خود نخواهید دید. در این صورت پس یک فایل php.ini ایجاد کنید و آن را در پوشه root آپلود کنید و در فایل مورد نظر کد زیر را اضافه نمایید:

۳- متد htaccess

برخی از افراد سعی دارند با استفاده از متد htaccess فایل htaccess در دایرکتوری root را تغییر دهند، شما می توانید حجم فایل آپلود را به حداکثر سایز خود در وردپرس افزایش دهید، یا فایل htaccess را در پوشه root ایجاد کرده و کد زیر را در آن اضافه کنید:

بازم هم ما تاکید می کنیم زیرا بسیار مهم می باشد، اگر شما از هاست اشتراکی استفاده می کنید این تکنیک ممکن است کار نکند. در این صورت شما مجبور خواهید بود با ارائه دهنده هاستینگ خود برای اینکه محدودیت شما را افزایش دهد، تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *